Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Oboznámil som sa so Zásadami ochrany osobných údajov (musí byť link na dokument s názvom „Zásady ochrany osobných údajov“)

 

https://www.littlehipster.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/

Novinky

Úvod Novinky
Slnečné okuliare a bazény

Prípravy na leto sú v plom prúde. Doplnili sme do našej ponuky Slnečné okuliare KietLa. A prišli aj bazény a plávacie kolesá Liewood. 

viac
Obchodík je otvorený

Obchodík v Monari je opäť otvorený, dočasná otváracia doba je Pondelok - Piatok 14:00 - 17:00. Tešíme sa na Vás 

viac
Zatvorené

Z dôvodu nariadenia hlavného hygienika je naša predajňa zatovrená do odvolania. Objednávky prijímame cez e-shop a zasielame výlučne kuriérom. Ďakujeme za každý nákup u nás. Želáme vám dobré zdravie!

viac
Opaľovacie emulzie opäť na sklade

Obľúbené emulzie na opaľovanie a po opaľovaní sú opäť doplnené. Pribudla novinka, Acqua Solare - osviežujúca voda pre bábätká a deti s obsahom harmančeka a hamamelu.

viac
Elemental z bio bavlny

Dánska značka FIXONI vytvorila špeciálnu kolekciu ELEMENTAL z organickej (bio) bavlny s certifikátom GOTS - certifikovaná organická bavlna s najvyšším štandardom bio textilu a fair trade. Bodynká, tričká a tepláčky...

viac
Kolekcia jeseň/zima 2016 - predpredaj

Už beží pred-predaj kolekcie jeseň/zima 2016 - na prvý pohľad vládne klasická škandinávska temná nálada, na druhá však prevládajú zaujímavé nové farby: mahagony rose, rum raisin ci dark olive. Nakuknite...

viac
Copyright 2015 - 2020 © Little Hipster shop
Tento e-shop je certifikovaný.