Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Oboznámil som sa so Zásadami ochrany osobných údajov (musí byť link na dokument s názvom „Zásady ochrany osobných údajov“)

 

https://www.littlehipster.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Novinky

Úvod Novinky
Letná výbava

Viete, že k letu patria plavky, slnečné okuliare, bazény. Už ste si vybrali? 

viac
Jarná kolekcia 2021

Jar, to sú farby po chladnej zime. A všetky kolekcie prichádzajú s krásnymi farebnými kolekciami.  Gumáky, termo bundy, mikinky, tenké tepláky aj šaty.

viac
Vianočný výpredaj

Rok 2020 bol zvláštny, ťažký, iný, ako všetky doteraz. My sme veľmi vďační za vašu podporu, vážime si každú vašu objednávku či nákup v obchodíku.  A tento rok výnimočne prichádzame s výpredajom už...

viac
VÝPREDAJ - až 40%

Leto sa pomaly prehupne do druhej polovice, prichádza čas na výpredaj, aby sme dopredali posledné kúsky a mali dosť miesta v sklade na nové kolekcie.Takže od dnes nájdete všetko oblečenie...

viac
Slnečné okuliare a bazény

Prípravy na leto sú v plom prúde. Doplnili sme do našej ponuky Slnečné okuliare KietLa. A prišli aj bazény a plávacie kolesá Liewood. 

viac
Obchodík je otvorený

Obchodík v Monari je opäť otvorený, dočasná otváracia doba je Pondelok - Piatok 14:00 - 17:00. Tešíme sa na Vás 

viac
Copyright 2015 - 2021 © Little Hipster shop
Tento e-shop je certifikovaný.