Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Oboznámil som sa so Zásadami ochrany osobných údajov (musí byť link na dokument s názvom „Zásady ochrany osobných údajov“)

 

https://www.littlehipster.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod O nás

 

Na Slovensku je stále viac mamičiek a oteckov, ktorí sú skutočne moderní a hľadajú pre svoje deti oblečenie, ktoré zodpovedá ich štýlu. To znamená jednoduché, štýlové, bez zbytočných čačiek, trošku retro, trošku vintage. Bez macíkov, bez mašličiek... Len tak, čisté línie, kvalitné materiály, ak potlač, tak len jednoduchá. 

A keďže sama mám deti, už mi našepkávajú, čo sa páči im :-)

 

Tak prišlo rozhodnutie otvoriť internetový obchod, ktorý ale má svoj jasný koncept. Je špecializovaný na pár značiek, avšak s veľkým výberom. Rozhodla som sa v našom internetovom concept store www.littlehipster.sk ponúkať detské oblečenie zo Škandinávie, ktoré má veľkú obľubu u zákazníkov vďaka kvalite a farebnosti. Dánsku kvalitu a dánsky dizajn v našom obchode predstavujú značky FIXONI, SMALL RAGS a YOU KIDS.

 

FIXONI je dánska značka, ktorá ponúka nápadité, ale praktické oblečenie pre bábätká.

 

SMALL RAGS tiež z Dánska, je značka určená pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý dizajn v kvalitnom prevedení s nádychom retra či vintage.

 

 

 

Postupne budeme dopĺňať aj ďalšie produkty, ktoré zapadajú do tejto filozofie.

 

Takže u nás nakúpite štýlové veci pre malé babätká, batoľatá, škôlkárov aj školákov.

 

Rozhodne budú Vaše deti oblečené pohodlne, kvalitne a moderne.

 

Malí hipsteri preto, lebo chceme, aby boli deti deťmi, ale aby neboli prečačkané. Aby mohli byť oblečené vkusne a moderne. 

 

A o to nám predsa ide ;-)

 

Takže Vám želám príjemné nakupovanie. A na otázky rada odpoviem.

 

Ivka

Little Hipster shop


Copyright 2015 - 2022 © Little Hipster shop
Tento e-shop je certifikovaný.